همه اخبار و مقاله ها

حضور در مدارس الزامی نیست، معین تکلیف باشگاه های ورزشی؛ هفته آینده

معاون برنامه ریزی و نظارت ستاد فرماندهی مقابله با کرونا در تهران بعضی جزییات را در ارتباط با بازگشایی مدارس، دانشگاه ها و باشگاه های ورزشی تشریح کرد.

22 تیر 1399

توانمندسازی خانواده 600 کودک کار و خیابانی در تهران شروع شد

مدیر بهزیستی شهر تهران با اشاره به اینکه در سال 99 حمایت اجتماعی از 800 کودک کار و خیابانی انجام می گردد، گفت: از امروز توانمند سازی خانواده 600 کودک کار و خیابانی در تهران که در گذشته شناسایی شده بودند، شروع شد.

22 تیر 1399

ارایه 3 پیشنهاد به ستاد کرونا درباره برپایی نماز عیدفطر

عبدالرضا رحمانی فضلی با بیان اینکه امروز جلسه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مقابله با کرونا برگزار گردید اظهار کرد: دستورجلسات متعددی داشتیم که یکی از آن ها روز قدس و نحوه و چگونگی اجرای مراسم این روز، دوم بازگشایی حرم ها و آستان های مقدس...

20 تیر 1399

اینجا بیت مشحوت است نه جیرفت!

خبرها و هشدارها کم نیستند از چند سال گذشته تا امروز که همه دل نگرانی هایشان را از شرایط بیتِ مشحوت، مَگَرنات و تپه سیاه در شوشِ باستان مطرح می نمایند، تا پایان پیش پایِ آخرین قاچاقچیان عتیقه در چند هفته گذشته، میراث فرهنگی هم فرصتی کرد تا سری به این محوطه...

19 تیر 1399

ظریف: هیچ مذاکره ای با آمریکا در میان نیست

وزیر امور خارجه ایران با بیان اینکه هیچ مذاکره ای با آمریکا در میان نیست، گفت: دولت کنونی آمریکا به جای بهانه تراشی، باید رفتارش را اصلاح کند.

19 تیر 1399

ثبت 78 پس لرزه در دماوند تا به امروز

از بامداد 19 اردیبهشت تا کنون 78 پس لرزه در دماوند و بر روی گسل مشا ثبت شده است.

17 تیر 1399

هشدار هواشناسی نسبت به فعالیت سامانه بارشی

سازمان هواشناسی با صدور هشدار نارنجی رنگ از فعالیت سامانه بارشی و احتمال آبگرفتگی معابر در دو استان شرقی ایران خبر داد.

17 تیر 1399

زلزله و اطلاع رسانی شبکه های رادیویی با حفظ آرامش، و ارتباط سریع با مسئولین

شبکه های مختلف رادیویی با حفظ آرامش، و البته سرعتی بالا تر از تلویزیون، حتی زمانی که شبکه های اینترنت نیز برای لحظاتی به خاطر حجم بالای مراجعه دچار اختلال شد با اطلاع رسانی دقیق به مردمی که هراسان منازل خود را ترک نموده بودند آرامش داده و آغاز به اطلاع...

15 تیر 1399

گل تیام با پیراهن استقلال جزو 5 گل زیبای لیگ قهرمانان آسیا

AFC در این نظرسنجی 5 گل نامزد کسب عنوان زیباترین گل لیگ قهرمانان را معرفی کرد. گل دوم تیام، مهاجم سابق استقلال در سال 2018 به ذوب آهن در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا جزو این نامزدها بود.

14 تیر 1399

خبرنگاران سازمان جهانی بهداشت درمورد ظهور کرونا در فرانسه زودتر از چین واکنش نشان داد

تهران- خبرنگاران- سازمان جهانی بهداشت روز سه شنبه در واکنش به گزارش اخیر در مورد ظهور بیماری کووید 19 در فرانسه زودتر از آنچه که تصور می شود را عجیب ندانست و از کشورها خواسته است که درباره سایر موارد مشکوک اولیه تحقیق کنند.

13 تیر 1399

اکثریت موارد جدید کرونا در اسپانیا در میان کارکنان پزشکی است

بیش از 70 درصد موارد جدید شناسایی شده عفونت با ویروس کرونا در اسپانیا در 24 ساعت گذشته در میان کارکنان پزشکی اتفاق افتاده است.

13 تیر 1399

ورود 10 هزار میلیارد تومان سرمایه بخش خصوصی به بازار ساخت و ساز

طاهرخانی گفت: 10 هزار میلیارد تومان سرمایه بخش خصوصی برای ساخت واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی مسکن وارد بازار شد.

12 تیر 1399

فارس من، تمدید 3 باره وام های دانشجویی به دلیل کرونا، 5 هزار میلیارد ریال وام دانشجویی داده می شود

ثبت نام برای دریافت وام های دانشجویی به دلیل شیوع کرونا در کشور برای سومین بار تمدید شد و بازپرداخت وام ها هم به تعویق افتاده است؛ علاوه بر این، صندوق رفاه دانشجویان مساعدت های بیشتری را در پرداخت وام در نظر گرفته است.

11 تیر 1399

تایید داروی رمدسیویر برای بیماران حاد کرونا

سازمان غذا و داروی آمریکا روز گذشته (جمعه) در نامه ای گفت که تجویز داروی آزمایشیِ رمدسیویر برای درمان بیماران بستری در بیمارستان که به نوع حاد کووید 19 مبتلا هستند، تایید شده است.

9 تیر 1399

نامه چند باشگاه لیگ فزونی به سازمان لیگ برای لغو کامل مسابقات

چند باشگاه لیگ فزونی با ارسال نامه ای به سازمان لیگ فوتبال خواهان لغو کامل و نیمه تمام ماندن فصل جاری لیگ برتر شدند.

8 تیر 1399

بررسی شرایط بودجه کل کشور از حیث شرایط درآمدها و مدیریت هزینه

رئیس جمهور در گفت و گوی تلفنی با رئیس سازمان برنامه و بودجه آخرین شرایط بودجه کل کشور از حیث شرایط درآمدها و مدیریت هزینه در شرایط اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا و همچنین اختصاص اعتبارات به دستگاه ها را جویا شد.

8 تیر 1399

گزارش تصویری از خاکسپاری کرونایی سراسر دنیا

کرونا از زمان شیوع در ماه دسامبر در چین؛ 170 هزار تن را به کام مرگ کشانده و تعداد مبتلایان آن به فراتر از 2.5 میلیون تن رسیده است.

7 تیر 1399

نقش سرویس اطلاعاتی آمریکا و شرکت جورج سورس در ناآرامی های عراق

به گزارش خبرنگاران، علی فاهم نویسنده و روزنامه نگار عراقی با انتشار رشته توئیتی نوشت: اطلاعات مهمی وجود دارد که نشان می دهد تظاهرات اخیر در عراق از سوی سرویس اطلاعات آمریکا و با هماهنگی بعضی عناصر مزدور داخلی با نام فعالان مدنی اجرا شده است.

5 تیر 1399

آخرین خبر درباره پرداخت بیمه بیکاری کرونا

به گزارش خبرنگاران، بیکاری، یکی از تبعات اقتصادی شیوع کروناست که به واسطه اعمال محدودیت های ترددی و تعطیلی کسب وکارها، دامن گیر بخش قابل توجهی از نیروی کار کشور می شود.

5 تیر 1399

سرپرست روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک منصوب شد

به گزارش خبرنگاران، طی احکامی جداگانه از سوی محمود خسروی وفا، رئیس کمیته ملی پارالمپیک، فرهاد طلوع کیان به عنوان مشاور رئیس و سرپرست روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک منصوب شد. در متن این حکم آمده است:

3 تیر 1399
تعداد: (638)