ارایه 3 پیشنهاد به ستاد کرونا درباره برپایی نماز عیدفطر

به گزارش وبلاگ sms20، عبدالرضا رحمانی فضلی با بیان اینکه امروز جلسه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مقابله با کرونا برگزار گردید اظهار کرد: دستورجلسات متعددی داشتیم که یکی از آن ها روز قدس و نحوه و چگونگی اجرای مراسم این روز، دوم بازگشایی حرم ها و آستان های مقدس و سوم کنکور و نحوه اجرای آن بود.

ارایه 3 پیشنهاد به ستاد کرونا درباره برپایی نماز عیدفطر

به گزارش ایسنا، وی اضافه نمود: در هرکدام از این موارد بحث های مفصلی صورت گرفت و راه ها و روش های مختلفی مطرح شد. این راه حل ها را به ستاد ملی ارائه می دهیم، چون ستاد باید تصمیم بگیرد؛ ما فقط تصمیم سازی می کنیم.

وزیر کشور با اشاره به اینکه یکی دیگر از موضوعات مهم برگزاری نماز عیدفطر بود گفت: در این باره پیشنهاداتی مطرح شد؛ نخست اینکه فقط در شهر های سفید و در فضای باز و با رعایت کامل پروتکل ها نماز برپا گردد. پیشنهاد دوم اینکه در شهر های سفید و شهر های زرد که بیش از 400 شهر را شامل می گردد، باهمین شرایط نماز را برگزار کنیم. سوم برگزاری در کل کشور با رعایت شرایط پروتکلی و در همه مساجد و فضای باز بود.

رحمانی فضلی تاکید نمود: تمام این پیشنهادات را باید به ستاد ملی کرونا ببریم و نهایتا ستاد تصمیم بگیرد. اعلام مسائل در اینجا به هیچ وجه قطعیت ندارد و زمانی قطعی می گردد که ستاد تصمیم بگیرد.

منبع: فرارو

به "ارایه 3 پیشنهاد به ستاد کرونا درباره برپایی نماز عیدفطر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارایه 3 پیشنهاد به ستاد کرونا درباره برپایی نماز عیدفطر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید